Pasaules Tuberkulozes dienai veltītais vebinārs 24.martā

Latvijas Tuberkulozes apkarošanas biedrība (LTBAB) kopā ar plaušu slimību speciālistiem Pasaules Tuberkulozes (TB) dienā, 24.martā, organizē vebināru:

  • lai pārrunātu TB slimības un infekcijas aktualitāti sabiedrībā,
  • lai diskutētu par TB agrīnas atklāšanas nozīmi augsta saslimšanas riska grupās un starp cilvēkiem, kuri dzīvo ar HIV,
  • kā arī atgādinātu par plaušu veselību ietekmējošiem faktoriem un plaušu veselības stiprināšanu!

Norises laiks un formāts: 2023. gada 24. martā, no plkst. 10:00 līdz plkst. 13:00, tiešsaistē – Zoom platformā.

Vebināra programma un plašāka informācija:TB dienas vebinars 24.03.2023_programma

Vebinārā aicināti piedalīties: Sociālo pakalpojumu sniedzēji, HIV profilakses tīkla darbinieki, Veselīgo pašvaldību tīkla pārstāvji, Latvijas Sarkanā Krusta Veselības istabu pārstāvji, kā arī citi valsts, pašvaldību un nevalstisko organizāciju pārstāvji, kas sniedz veselības veicināšanas un sociālos pakalpojumus.

Lūdzam reģistrēties vebināram, aizpildot reģistrācijas formu: https://forms.gle/vpDsKNb9Fotc2TWEA

Reģistrācija pieejama līdz 22.03.2023. Visi reģistrētie dalībnieki saņems informāciju par pieslēgšanos vebināram (Zoom saiti) dienu pirms vebināra – 23.03.2023. Vebināra video ieraksts pēc vebināra būs pieejams Latvijas Tuberkulozes apkarošanas biedrības mājas lapā! 


Pasākumu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Vebinārs ir sagatavots ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par vebināra saturu atbild Latvijas Tuberkulozes apkarošanas biedrība.

“Sabiedrības plaušu veselības pratības veicināšana tuberkulozes profilaksei” (projekta īstenošanas līgums Nr. 2023.LV/NVOF/MIC/037/04), #SIF_NVOFonds